wtorek, 25 czerwca 2024

Logo MOPS

 

Zapiski z działań środowiskowych...

ołówek

 

Lato zagościło w pełni także i u Nas!. Tę jakże optymistyczną porę roku powitaliśmy hucznie i z przytupem „Biesiadą Senioralną”.  W dniu 11 czerwca 2024 roku, na zaproszenie Klubu Seniora „Niezapominajki” (działającego przy Dziale Pomocy Środowiskowej nr 4 MOPS w Bydgoszczy), odpowiedzieli członkowie Klubu „Bociania Oaza” oraz zlokalizowanego po sąsiedzku Klubu „Mam marzenie 50+”.

zabawa

Łącznie było nas ponad pięćdziesiąt osób! Fantastyczną zabawę przy grillu i muzyce rozpoczęliśmy słodkim poczęstunkiem, przy akompaniamencie powszechnie znanych przyśpiewek i szlagierów. Do tańca zachęcał nieoceniony DJ Jurek, który tylko sobie znanym sposobem poderwał do zabawy wszystkich Uczestników.

zabawa

zabawa

W trakcie imprezy Seniorzy konkurowali w różnych aktywnościach – jednakowoż tych sprawnościowych, jak i zręcznościowych. Uśmiechom i żartom nie było końca, a zabawa taneczna, konkursy muzyczne i kalambury jednoznacznie pokazały co naszym Seniorom „w duszy gra” 😊. Biesiadnicy z zapałem rywalizowali w uprzednio przygotowanych konkurencjach, zdobywając nagrody indywidualne i drużynowe. Na każdego Uczestnika czekał miły upominek i pamiątkowy dyplom, który w długie jesienne wieczory będzie przypominał o tym radosnym, letnim wydarzeniu.

zabawa

zabawa

zabawa

zabawa

zabawa

zabawa

Warto w tym miejscu dodać, iż podejmując się organizacji lokalnych aktywności zawsze możemy liczyć na wsparcie – zarówno rzeczowe, jak i finansowe zaprzyjaźnionych Sponsorów, którym z tego miejsca pragniemy gorąco i serdecznie podziękować.

uścisk dłoni

Z otwartym sercem i portfelem 😊 wspierają nas:

  • Zakłady Mięsne Nowakowski z Serocka;
  • Zakłady Mięsne „Niewieścin” Sp. z o.o;
  • Cukiernia "REM MARCO" Białe Błota;
  • Cukiernia „Staropolska”;
  • Piekarnia "Baton" z Bydgoszczy;
  • Fundacja "Pro Omnis" Bydgoszcz;
  • Firmie „Abramczyk” Sp. z o.o;
  • Restauracji KFC w Bydgoszczy;
  • Hurtowni opakowań OPAK-OL.

zabawa

Wielki ukłon kierujemy także do Pana Damiana „Amona” Rączki - przedstawiciela Stowarzyszenia  Miłośników Starego Fordonu, który specjalnie na tę okazję przygotował wyjątkową prelekcję o historii bydgoskiego Fordonu.

kwiaty

Dziękujemy serdecznie wszystkim Uczestnikom za tak liczny udział w wydarzeniu, naszym Sponsorom za wsparcie, dzięki któremu spotkanie nabrało rozmachu oraz Gościom specjalnym za wkład merytoryczny i podzielenie się własnymi doświadczeniami.

zabawa

zabawa

 Do zobaczenia !!! 😊

red. Marta Frankowska

Strony w dziale:

Strony w dziale: